AV 6055 - שלום מסורת ומודרניות

המטבח שלנו בסגנון בית כפרי, AV 6055, הוא חגיגה אמיתית לעיניים. העיצוב המפתה של מטבח כפרי מודרני זה ממלא חזותית את כל הקריטריונים של מטבח בסגנון קוטג' קלאסי. תנו לעצמכם לקבל השראה ממיטב החומרים ואיכות הביצוע, כמו גם מטכנולוגיית מטבח חדשנית. אותנטי, טבעי, נוח וידידותי למשתמש. החזיתות הממוסגרות בירוק פסטל וגוון העץ הכפרי של משטח העבודה המחוספס עשויים זה לזה. המטבח הזה מזכיר מאוד את מטבחי הבית הכפריים הצרפתיים ומעורר געגוע לנופים הציוריים של פרובנס.

מטבח AV 6055 משלב חמימות, שלווה ונוחות בסגנון מובהק. התוצאה היא שילוב אותנטי של מסורת ומודרניות שבטוח ירשים.

מסודר לחלוטין - הרבה מקום אחסון מאחורי החזיתות

ה-AV 6055 מושך את העין... ואת תשומת הלב על הבזבזנות שלו. חזיתות העץ הירוקות והיפיפיות מכניסות רומנטיקה וטבע למטבח. הנושאים של טבע ועץ הם מרכיבי מפתח במטבח זה ומודגשים שוב ושוב.

אבל גם מאחורי החזיתות קורה הרבה. בראש ובראשונה, יש הרבה מקום. ניתן לאחסן את כל כלי המטבח בצורה מושלמת. שנית, יש לו עיצוב פנים אידיאלי. זה מבטיח שהמטבח יהיה תמיד מסודר ומסודר. לאחסון נקי של סכו"ם, מספריים וסכינים, האקר מציעה תוספות מיוחדות העשויות מעץ אמיתי או מחומר סינטטי איכותי. אין יותר חיפוש - כל הכלים תמיד בהישג יד במקום הנכון.

מחלקים משתנים לשלופים למטבח מארגנים את האספקה שלך. עם מערכת ארגון הפנים שלנו MOVE, אתה יכול לארגן בצורה גמישה את החלק הפנימי של השלופים שלך. אחרי הכל, אתה יודע הכי טוב, אילו פריטים אתה רוצה לאחסן איפה ואיך. סלסלות החוט והנצרים האיכותיות שלנו, כמו גם מגוון קופסאות עץ מלא מסדרת MOVE מציעים לך תמיכה נוספת, כדי שתוכל לצייד את הארונות והשלפים שלך כרצונך.

עם מערכת הפסולת המודרנית ישירות מתחת למשטח העבודה, אתה נמצא בצד שטוף השמש של החיים. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את הנשלף ולהשליך את הפסולת ממשטח העבודה במכה אחת.

AV 6055 pastel green

בתיאבון בסגנון קוטג' צרפתי

בישול אלוהי וחיים בצרפת. לזה נועד המטבח שלנו בסגנון קוטג' ים תיכוני מראש. מראה אופייני: מרכז הבישול מנירוסטה עם כיריים גז, מגירה ביחידת המכשיר ולוח בקרה מנירוסטה. שלוש רשתות ברזל יצוק מבטיחות מנוחה בטוחה לסירים ומחבתות. תנור גדול במיוחד ושישה אזורי בישול של הכיריים מאפשרים הכנת מזון גם לקבוצות גדולות של אורחים. וגם הבטיחות שלך לא מוזנחת - הכיריים מופעלות עם הצתה אוטומטית ביד אחת.

מכסה המנוע המודרני עם תאורת LED נמצא בפיר האוויר המפלט בציפוי בהיר שמעל לכיריים הגז. האורות מעל משטחי העבודה שליד הכיריים והכיור שופכים אור טוב על כל מיני פריטים דקורטיביים והמדף מספק מקום לעוד.

מבט ברור של כל הדברים היפים

זה מה שיש לך עם יחידות הקיר המוארות של דלת הזכוכית בחלק העליון של מסלול היחידה הגבוהה. חלון הראווה המושלם לדברים יפים. כאן תוכלו להציג את האגרטלים היקרים שלכם, הכוסות האיכותיות והקערות המעודנות. חובה לראות לכולם!

המקרר והמקפיא מוסתרים מאחורי דלתות הארון הגבוה המרשים בן ארבעה חלקים. לא פולשני ועם זאת נגיש בקלות בכל עת. יש גם מספיק מקום לאוכל ולמנות.


חלום על מקום עבודה

אי המטבח עם המדפים הפתוחים בחזית מהווים את החלק המרכזי של ה-AV 6055: זה לא רק חלל עבודה נדיב, אלא גם במה לאביזרים דקורטיביים. יש גם שפע של מקום אחסון לכל כלי המטבח שלך.

מבחינה ויזואלית, ה-AV 6055 מצטיין במיוחד עם משחק הצבעים המרגש שלו בין הירוק הפסטלי של החזיתות ומשטח העבודה באפקט אלון אונטריו כהה. ביופיו המחוספס, גוון העץ משתלב בצורה מושלמת עם צבע הפסטל הרך.

קיימות במטבחי האקר

"מה שאנחנו עושים היום קובע איך העולם ייראה מחר." (מרי פון אבנר-אשנבך)
גלה פעילויות ופרויקטים שונים מבית Häcker בהיקף הקיימות.

דוח קיימות

מצא סוחר מטבחים

מתכננים מטבח חדש? אז תן לנו לתת לך ייעוץ מקיף ומקצועי. אתה יכול למצוא את הסוחרים שלנו בכל רחבי גרמניה - גם באזור שלך!

למצוא סוחר

 

הזמנת חוברות בחינם

התנסו בעולמות המטבח שלנו - רגועים לחלוטין על הספה הנוחה שלכם בבית. טבלו את עצמכם במגוון הגדול של מטבחים ומצאו את מטבח החלומות שלכם.

הזמנת חוברות