רומא גרפיט

חם ורגוע

עיצוב המטבח הזה לא רק מושלם לתמונה אלא גם גמיש במיוחד - הוא מתאים לא פחות בבית כפרי כמו בדירה או לופט. יהיה זה צפון, דרום, מערב או מזרח: המטבח הנעים הזה במראה הכפרי מרגיש כמו בבית בהרים כמו על החוף וכמובן בכל מקום שביניהם. לכו על עיצוב נצחי וחומרים איכותיים כדי שתוכלו ליהנות מהמטבח החדש שלכם לאורך זמן. מערכת הרשת concept130 לא רק הופכת את התכנון והעיצוב למגוונים יותר, אלא גם פשוטה יותר.

כולה בצבע הגרפיט, רומא חושפת את איכויותיו: חזיתות במראה קסטה עם ידיות שחורות בדלתות ובשלפים, ויחידות קיר פרקטיות באותו הצבע עם לוחות זכוכית. משטח העבודה וציפוי הקיר מעניקים לו תו עץ נעים ומכניסים חום למשחק. גרפיט הוא גוון מודרני שנהנה מפופולריות רבה. הטון המגניב הוא לא רק מועדף עבור אזורי מגורים ופנים, אלא גם פופולרי מאוד כיום באופנה ועבור כלי רכב.

Mehr über Materialien und Farben erfahren

טום הגרפיט המושתק בשילוב עם העץ המגורר מעניק לרהיטים מסגרת המדגישה בצורה מרגיעה את הצורות. זה מאפשר שלווה עוצמתית להתגלות באין מפריע ושלווה חזותית להקרין את הקסם שלה. חווה מטבח נעים, מתואם בהרמוניה, שייגע בנפשך.


צבעים חזקים, מעט הסחות דעת - מטבח זה מעורר השראה עם בחירת הצבעים החכמה שלו, חזיתות הקסטות המודרניות ומשטח עבודה נדיב. המשטחים הבהירים של הקיר, התקרה והרצפה הם בניגוד ברור ומדגישים עוד יותר את קווי המתאר.

מושג כולל קוהרנטי

הרגשה טובה כתובה כאן באותיות גדולות. אחרי הכל, זה קשור אליך. השאר מאחור את ההמולה וההמולה של חיי היומיום והירגע בביתך. מטבח רומא תומך בכם בכל העבודה שצריך לעשות. עם טכנולוגיה מתוחכמת, פתרונות חדשניים ושימוש ארגונומי, זה תענוג צרוף להכין ארוחות במטבח הזה. מרשים בחזית: המדף הפתוח מציע לדברים רבים מקום קל להגיע אליו ויוצר מקום פנוי לעבודה. מעקה הנישה מעל הכיריים מכיל את כל הצרכים: גליל מטבח, תבלינים, שמן וכפפת התנור.