AV 2130 GL – העיצוב המועדף בלבן פוריסטי

לפעמים לבן רגיל הוא התשובה. וזה כאשר AV 2130 GL משחק את התפקיד המוביל, כי המטבח הזה הוא אידיאלי עבור סגנון חיים וחלל פתוח. תקרות משופעות, זוויות ושקעים יכולים לשמש גם להשפעה אופטימלית הודות לעיצוב המודולרי. החזיתות הלבנות המבריקות גורמות למטבח לבלוט בצורה אקספרסיבית מסביבתו, אך עדיין מציעות את המראה הטהרני הרצוי.

אפילו עם עיצוב בחלל פתוח, אי המטבח מלפנים עם משטח העבודה המורחב שלו יוצר אזור מטבח מוגדר בבירור. משטח העבודה מתמזג לפינת אוכל מרחפת לכאורה. הגרסה חסרת הידית של החזיתות, עיצוב ה-oneLINE עם תבנית המפרק המינימלית שלו ומנגנון הפתיחה של Tipmatic הם מאפיינים טכניים המדגישים את הסגנון האלגנטי והטהרני של ה-AV 2130 GL. המטבח הזה משכנע הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה טכנית.

AV 2130 White

פריסה מבריקה - AV 2130 GL

משחק עם אור. החזיתות המצופות בבריק גבוה של ה-AV 2130 GL מציעות מראה מרהיב. המשטחים הרפלקטיביים משקפים במיומנות את האור ומשדרים נופך של יוקרה.

גם האי וגם היחידה הגבוהה פונקציונליים ביותר. הארונות והשלפים מסתירים רעיונות חדשניים וטכנולוגיה חדישה. הכל לפי הצרכים והרצונות שלך.

לדוגמה, ניתן לשלב מערכת פסולת מעשית באלמנטים הנשלפים שמתחת למשטח העבודה. או השתמשו בארגונית החלל הפנימית שלנו עבור הארונות הגבוהים - זה מקל עליכם במידה ניכרת את ההצטיידות והארגון. המדפים המתכווננים עם בסיס קבוע ורצועת מתכת מציעים מספיק מקום לבקבוקים, ארגזים ואריזות. לכל שאר מוצרי המזון, כמו תבלינים ועשבי תיבול, יש מקום משלהם במגירות הודות למערכת הארגון החדשנית MOVE.

למידע נוסף על עיצוב הפנים של המטבחים שלנו

 

הכל עניין של קווים נקיים

ה-AV 2130 GL מרשים במבנה הברור שלו. הוא חייב את המראה האחיד שלו לטכנולוגיית oneLINE . זה נותן לחזיתות המטבח תבנית מפרקים מינימלית של 4 מילימטרים. אלמנטים בודדים בארון מסומנים רק על ידי חיבורים דקים.

המראה הנקי נמנע בכוונה מידיות או מוטות ידיות. במקום זאת, ניתן לפתוח ולסגור את המגירות באמצעות המנגנון החדשני של Tipmatic Softclose. תמיכת פתיחה מכנית זו מבטיחה שהמגירות והשלפים יגיבו למגע הקל ביותר.

התוצאה היא מטבח מעוצב המרשים במראה הטהרני שלו ועומד בדרישות האסתטיות הגבוהות ביותר. למרות שהצטמצם ויזואלית ליסודות המוחלטים, ה-AV 2130 GL מציע חדשנות וטכנולוגיה מתקדמת בפנים.

למידע נוסף על טכנולוגיית oneLINE

 

הכל בלבן - מסודר ואלגנטי

מרשים ואקספרסיבי - אלו יכולות להיות התכונות של מטבח לבן. אי המטבח נע בביטחון אל אור הזרקורים ומושך בקסם את כל העיניים עם העיצוב האקסטרווגנטי שלו. הוא מתפקד כאלמנט מפריד הקובע בבירור את הגבול בין המטבח לשאר החדר. כיריים אינדוקציה עם נשיפה משולבת והכיור השחור האיכותי עם אביזרים תואמים משתלבים בצורה חלקה במשטח השחור. הדגשים המרגשים נקבעים על ידי הצבע השחור יוצא הדופן.

משטח העבודה בלבן קררה משתרע מעבר לאי עד לחזית החלון. התוצאה היא שולחן מטבח שכאילו צף. אזור נדיב זה מציע שפע של מקום לעבודה ולאכילה. המקום המושלם לארוחת בוקר רגועה, ארוחת צהריים מהירה או אפילו ארוחת ערב רומנטית. פתרון אלגנטי וקליל להגדרת אזור המטבח.

למידע נוסף על חומרים וצבעים

 

קיימות

עם תשוקה לכל אדם,
סביבה וטבע.
כך אנו מעצבים קיימות. 

דוח קיימות

האקר גם באזור שלך

חיפוש הסוחרים שלנו מראה לך את הדרך הקצרה ביותר למטבח החלומות שלך. צור קשר עם איש המקצוע של Häcker שלך עוד היום ותנו לנו לייעץ לכם!

למצוא סוחר

 

הזמינו את חוברת המטבח שלנו

תן למטבחי החלומות שלנו לעורר אותך. מידע נוסף על אפשרויות תכנון ועיצוב מטבח זמין בחוברת שלנו

הזמינו חוברת חינם