אמין וייחודי

concept130 – הקולקציה החדשה היא אמת מידה מודרנית מרשימה למגוון מטבחים חדשניים מתקדמים ומכוננים. concept130 משלב את כל ההיבטים שהופכים את העבודה במטבח להנאה צרופה והוא הרבה יותר מפרמטרי רשת או סכום של אבני בניין חדשניות בודדות. מעתה ניתן לעצב וליצור רעיונות למטבח יוצאי דופן באמצעות מערכת רשת יצירתית ורב תכליתית - כמעט ללא הגבלה. מערכת הרשת מאפשרת לך פשוט להגדיר מחדש את תכנון המטבח עם אלמנטים עיצוביים אינדיבידואליים וגמישים, החל מצבע וצורה וכלה ביישום טכני וציוד. כל מטבח הוא תמיד התאמה מושלמת.

 

אגוז באלי - תוסס ועוצמתי

למטבח הזה יש שתי רגליים חזקות על הקרקע. חום חם בשילוב עם שחור אקספרסיבי הוא זיווג שתמיד משמח את העין. אבל כוחו אינו מוגבל רק למראה שלו - יש לו גם הרבה מה להציע מבפנים. הטכנולוגיה והפונקציונליות העדכניות ביותר מעוררות השראה באותה מידה.

גלו את אגוז באלי

Perfect Soft Black

חזרה לשחור - אלגנטיות מונוכרום

לפעמים זה פשוט חייב להיות משהו מיוחד. אז למה לא מטבח בטון בטון? למראה המונוכרום יש אווירה מסוימת שאף אחד לא יכול לעמוד בפניה. כאן בצבע שחור לחלוטין, הוא מראה את עצמו מהצד הטוב ביותר שלו. הגוף, החזית, העיצוב ומשטח העבודה בצבע אחד נעימים מבחינה אסתטית - דוגמנית על אמיתית מקו המוצרים של concept130.

למידע נוסף על שילובי חלומות

Comet GL שפכטל בטון שחור - טהרני ויצירתי

שחור בשילוב עץ כהה – שילוב נקי שפשוט מתאים. כאן עיצוב וטכנולוגיה מתמזגים יחד כדי להציג את עצמם במראה מודרני. הקיר הכחול קובע הדגשים צבעוניים ומערבב בחוכמה את קונספט העיצוב השחור-חום. פשוט להפליא ולכן כל כך מרתק.

להתאהב במטבח

חזיתות חדשות - מקיימות ומגוונות

Roma היא חזית מסגרת חדשה עם מילוי, זמינה בשמונה צבעים יפים שקל לשלב. המשטח עשוי מלמינציה לכה ממוחזרת, החלק הקדמי מעט מעוגל מסביב ובעובי 19 מ"מ. עם ייצור ניטרלי פחמן, Häcker Kitchens מראה את הערכתה לאנשים, לסביבה ולטבע.

רומא גרפיט - חם ורגוע

כאן, צבעים וחומרים טבעיים נותנים חום וביטחון. מטבח עם קסם שמשדר רוגע וביטחון. חזיתות הקסטות בגוון אפור גרפיט הן מתנה משמים עבור הפנים - הן מעניקות לחדר כולו אווירה נפלאה שבה אתה פשוט יכול להרגיש בבית.

עוד על המטבח של רומא

בריסטול אקליפטוס - רענן ותוסס

מטבח בסגנון כפרי מסורתי. מגורים נוחים הם צו היום כאן. אקליפטוס הגוון החדש מספק רעננות וטבעיות. בחירה חכמה: לבן כשותף. אביזרים נבחרים יכולים להיות מוצגים יפה על מדפי המטבח הפתוחים. אי המטבח הוא פרקטי ומפריד חזותית בין המטבח לסלון הסמוך.

גלה את בריסטול אקליפטוס

מבחר צבעים

גוונים פנטסטיים למטבחים מעוצבים בצורה מושלמת

צבעוני במקום בהיר: הצהרה ברורה לצבעים החדשים של Selection בורדו, אקליפטוס, אוקיינוס ואומברה-טבע. ניתן לשלב צבעים אופנתיים אלה עם גוונים רבים ויפים אחרים. כך נוצרים מטבחים בשילובי חלומות. יש לכם את הבחירה: משחק צבעים הרמוני, פשוט ואצילי בצבע אחד או מטבח עם ניגודים אמיתיים.

למידע נוסף על צבעי הבחירה

Murano Brillant Crystal white

מערכת חדשה בצבע פלטינה

מגניב ובעל ערך כמו מתכת יקרה

המערכות הנשלפות מציעות בהירות, בטיחות ויציבות במטבח. גימור פני השטח הקלאסי בפלטינה נותן לשלופים את האלגנטיות והסגנון הנוספים. הם נפתחים ונסגרים כמעט בשקט, סופר רך וחלק. שלוש מערכות שונות זמינות. הגרסה הנשלפת עם מעקה מותקנת כסטנדרט במטבחים מסדרת concept130.

מידע על מערכות הנשלפות

Murano Brillant Crystal White - זוהר ומלא חיים

חווה זמנים מאושרים - במטבח הבהיר הזה בלבן ידידותי לשילוב. שולחן ההארכה שמעל והמדפים השחורים הפתוחים משמשים כאן כשותפים מנוגדים. הקיר בצבע אבקה ורצפת העץ הבהירה הם ההתאמה המושלמת. מטבח מודרני בלבן קלאסי שמראה מה המשמעות של תשומת לב לפרטים: עיצוב, צבעים, טכנולוגיה וחומרים בהרמוניה מושלמת.

עוד על Murano Brillant Crystal White

concept130
concept130
concept130
concept130
concept130
concept130
concept130
concept130
concept130

מגזין concept130 - השראה טהורה

חווה יותר מהכל: יותר עיצוב, יותר טכנולוגיה, יותר חדשנות, יותר צבע. הזמינו את המגזין החדש של Häcker Kitchens עבור קו המוצרים concept130. למדו עוד על מגמות חדשות במטבח, מערכת הרשת החדשנית ותנו לנו לשכנע אתכם באיכות ובקיימות שלנו.

הזמינו מגזין concept130 ללא תשלום

Häcker Kitchens - מחויבות לעולם טוב יותר

אנו מיישמים את הפילוסופיה הארגונית שלנו הלכה למעשה: 

ייצור נייטרלי באקלים, ייצור רהיטים בפליטה נמוכה, PURemission, PUResist, קצב מיחזור גבוה. למידע נוסף על פרויקטי הקיימות שלנו.

Do you need advice?

If you would like to find out more about modern kitchens from the concept130 collection or about Häcker Kitchens in general, please take a look at our website or send us an e-mail. We are happy to help you!

Contact now