בריסטול אקליפטוס

טרי ומלא חיים

ממש מטבח כפרי קונספט130 עם סטייל. פרטים יפים, חומרים איכותיים ואיכות ביצוע מושלמת מבטיחים שהבריסטול יהפוך את המטבח שלכם לחדר האהוב בבית. התאמה טבעית: גוון האקליפטוס הרענן הוא טבעי ומדגיש בנוסף את המראה הכפרי.

ניתן לראות ולהרגיש את גרגיר המשטח בחזיתות המסגרת. המראה מודגש עוד יותר על ידי חיפוי הקיר האקליפטוס עם לוחות עץ מאחורי הכיור ומשטח העבודה. אלמנט עיצוב וריהוט בסגנון כפרי טיפוסי המדגיש את משטח העבודה הלבן ואת הכיור הקרמי המיוחד.

למידע נוסף על concept130

 

בהשראת הטבע

אם חשובים לכם חומרים טבעיים וברי קיימא, מטבחי Häcker הם הבחירה הנכונה. הצבע החדש אקליפטוס מביא עוד יותר טבע לתוך ארבעת הקירות שלך. אלמנטים תואמים: רצפת העץ בהירה ועיצוב התקרה עם קורות ולוחות עץ היוצרים מטבח הממלא את החדר בשלווה. פעימות הלב מואטות והגוף מגיע למנוחה. צבע האקליפטוס, המרגיע את הגוף והנפש כאחד, מאפשר זאת.

למידע נוסף על קיימות ב-Hacker

 

[Translate to English:] Bristol Eukalyptus
[Translate to English:] Bristol Eukalyptus

דו קיום מושלם

האי במטבח מציע מקום לממש את הפוטנציאל שלך וגם הרבה מקום אחסון. בין אם מאחורי ארבע המגירות ובין אם על שני המדפים הצדדיים: דברים שאתה רוצה מחוץ לראייה יכולים להיות מאוחסנים כאן בצורה מסודרת. הקישוטים והגזרות הקטנים הם האלמנטים העיצוביים המושלמים למטבח כפרי.

כך גם לגבי מחזיקי המדפים המעוקלים ומעקה המטבח בצבע נירוסטה, שבו כל הכלים הדרושים לך נראים טוב. ניגודיות נהדרת: הידיות השחורות מציבות במיומנות מבטאים חזותיים קטנים. נאמנים לסגנון: ארבע ויטרינות העץ עם ידיות לאחסון מוגן אור של תבלינים ושות'.

שלישיה הרמונית

מטבח משלושה חלקים זה מורכב מאי בישול עצמאי, אלמנט המטבח עם משטח עבודה, יחידת כיור ושולפים וכן אלמנט ארון גבוה עם תנור משולב בגובה הצפייה. למרות הסידור הנפרד, הוא מתמזג ליחידה אחת במבט ראשון. אם נעשה שימוש בחומרים אחידים ובעיקר בצבעים, מושג מראה הרמוני. בריסטול היא הדוגמה הטובה ביותר לכך.

האקר אוהב לעבוד עם חומר הגלם המתחדש והטבעי עץ. חומר זה ממלא תפקיד מכריע בייצור הרהיטים שלנו, שכן הוא מציע אינסוף אפשרויות לייצור מטבחים מודרניים. אנו משתמשים רק בעצים ביתיים מיעור בר קיימא ששומרים על המשאבים שלנו. Häcker Kitchens מוסמכת כיצרנית רהיטים ניטראלית אקלימית ומשתמשת בלק על בסיס מים בייצור רהיטים. לטובת האדם, הטבע והסביבה.

למידע נוסף על קיימות ב-Hacker