מצא את סגנון המטבח המיוחד שלך

גלו מטבחים נפלאים ותיהנו ממבחר פנטסטי, בין אם זה מודרני, אורבני, יוקרתי, משפחתי, נורדי, כפרי או TinyHouse. עם המטבח החדש של Häcker, אתה בהחלט תגשים את החלום שלך. תן לנו לעורר אותך ולגלות עוד על ריהוט המטבח הייחודי שלנו. התנסו בצבעים וחומרים עוצרי נשימה, בציוד חכם ובדגשי משטח עבודה מיוחדים.

מטבחי Systemat

קו המוצרים של systemat מציע לכם מטבחים איכותיים ואלגנטיים. סגנון מעולה זה מאופיין במגוון רחב של צבעים וחומרים יוצאי דופן.

כשאתה עומד במטבח סיסטמט, אתה הולך לחקור מימד חדש של עיצוב נפלא. להרגיש סגנון מטבח ייחודי לחלוטין. גלה תכונות חכמות, תוספות נהדרות וסגנונות דלתות בלעדיים עם מטבח הסיסטמט החדש שלך.

systemat

concept130 מטבחי

קו מוצרים חדש שיש בו הכל: concept130.
חווה התקדמות חדשנית בצורה של טווח מטבחים: הודות למערכת הרשת הרב-תכליתית שלנו ועיצוב מרשים עתיד, פשוט אין מה לרצות.

עצבו את שילוב החלומות שלכם בגמישות מלאה - מהמראה החזותי ועד למימוש הטכני והציוד. לפרוץ גבולות ולממש רעיונות מטבח יוצאי דופן עם concept130.

צורה וצבע בשלמות - חווה את ה"התאמה המושלמת" האישית שלך.

concept130

drawer

ארגון הפנים הניתן להתאמה אישית שלך

"ערכים פנימיים" תמיד חשובים. עם מערכות ארגון הפנים הנהדרות שלנו של Häcker, הכל נמצא במקומו, מאוחסן בצורה מושלמת ובהישג יד. תוכלו לחסוך זמן וליהנות מאורח חיים משחרר. התחילו לשלב פתרונות אחסון אסתטיים בצורה יפה ופרקטית. תן לנו לתת לך השראה.

ארגון פנים

חומרים גאוניים וצבעים מרובי פנים

תיהנו ממבחר כמעט אינסופי של אלמנטים עיצוביים עם חומרים וצבעים מקולקציית Häcker. המטבח החדש של Häcker יהיה ייחודי עם תערובת החומרים ההרמונית שלנו והרכבי הצבעים הנבחרים שלנו. שנה, עיצוב כמו שאתה רוצה. אם מלמין, לכה, זכוכית או עץ אמיתי חזית - כך תוכלו להשיג את אווירת ההרגשה האישית שלכם.

חומרים וצבעים

משטחי עבודה אטרקטיביים

לוכד עין אמיתי: מצא את משטחי העבודה הטובים ביותר למטבח שלך ב-Hacker. חסון, דל תחזוקה ובנוסף לכך, יפה מאוד. גלה חומרים אמינים, עיצובים ייחודיים ומרקמים פנטסטיים. משטחי העבודה האלה מתבלים את העיצוב שלך. אם עץ, למינציה, אבן, קרמיקה, זכוכית או פלדה - תמיד הבחירה הטובה ביותר לטעמכם האישי.

למשטחי העבודה שלנו

קיימות

עם תשוקה לכל אדם,
סביבה וטבע.
כך אנו מעצבים קיימות. 

דוח קיימות

Competent advice

Your kitchen expert happily advises you – search now for the right dealer in your area.

Find your dealer

מטבחים להתאהב בהם

מצא הרבה מטבחים מושכים עכשיו -
לגרום ללב שלך להחסיר פעימה.

Brochures