AV 6084 - כוח, חן והרמוניה

נראה שה-AV 6084 משלב ניגודים בקלות. מותקן על הקיר או עם לוחות מסד לא בולטים המשתלבים ברקע, הוא נראה קליל ואוורירי במראה הקומפקטי שלו. זה מודגש על ידי העיצוב הפתוח של המזנון והוויטרינות עם חזיתות זכוכית מעל.

באמצע החדר נמצא האי במטבח. הוא מוגדר על ידי הפלדה התעשייתית, חסרות ידית שליפות, שמשתלבות בצורה מושלמת בתמונה הכוללת. המסד השחור ומשטח העבודה הדק מתאימים להפליא עם הפלדה התעשייתית המוברשת של השלפים.

בנוסף לכיור עם האבזור השחור המרהיב, אתה מוצא כיריים אינדוקציה ומערכת ירידה. לצדו, יש מספיק מקום לבצע כל משימה אפשרית. שימושי במיוחד: מערכת הפסולת שמתחת למשטח העבודה - קליפות פירות וירקות ניתן פשוט להחליק ממשטח העבודה אל תוך תא הפסולת הנשלף.

עיצוב משובח פירושו אסתטיקה טהורה

ה-AV 6084 משחק עם ניגודים. לעומת יחידות הקיר ואי המטבח עומדים המזנון התלוי עם אלמנט מדף ויחידות קיר עם דלתות זכוכית ממוסגרות. קיזוז חכם ומותקן על לוח קיר בגימור אלון וולקני, ריהוט הסלון מהווה ניגוד נעים לפריסה השווה של המטבח. חיבור אלגנטי מהמטבח הפתוח לסלון.

ברק LED מודרני הוא חובה מוחלטת עם צבעים כהים. הוא מכניס מספיק אור למטבח ולאזור המגורים הסמוך ומציב דגשים מרגשים. ביחידות הקיר הממוסגרות, מותקן אור אחד כל אחת בתוך ומתחת ליחידות הקיר. זהו המקום המושלם להציג פורצלן וזכוכית באיכות גבוהה. המזנון והמדף מציעים מקום לקישוטים יפים. מאחורי דלתות הצירים יש מקום נוסף לדברים רבים אחרים שצריך לסדר במטבח ובסלון.

הכירו את אפשרויות החומר והצבע שלנו

 

כוחו של אלון וולקני

נראה שיחידת המטבח המוצקה של ה-AV 6084 מרחפת. בקושי נראה: אזור המסד השקוע העובר על פני כל רוחב מסלול היחידה הגבוהה. בשילוב עם הרכבה על הקיר, הוא מספק את היציבות הדרושה.

מאחורי חזיתות האלון הוולקני יש שפע של מקום לכל חפצי המטבח החיוניים שלך. בשולפים המרווחים ניתן לאחסן מצרכי מזון, כלי מטבח ועוד. הארונות הגבוהים מציעים אחסון נדיב ומכילים גם את המקרר והמקפיא. התנור וסיר הקיטור מותקנים בגובה העיניים. מאחורי הדלתות ניתן לאחסן מגשים, תבשילי אפייה ותבשילים, למשל. זה נותן לך גישה קלה לכל מה שאתה צריך.

לגמישות נוספת, ניתן להתאים אישית את ארונות האקר, השלפים והמגירות עם תוספות שימושיות. מערכות פסולת חדשניות המותקנות ישירות מתחת למשטח העבודה חוסכות מקום ומבטיחות היגיינה רבה יותר. MOVE, הפתרון שלנו לארגון פנים מושלם, עוזר לך להימנע מבלגן.

גלה אפשרויות נוספות לעיצוב פנים

 

AV 6084 volcano oak

באמת ייחודי לאפקט הוואו

אין שני חלקים זהים. המבנה של חזיתות הפלדה התעשייתיות הוא דיסקרטי, אך כל כך מגוון. כל אחד מהם נסיים בעבודת יד של העובדים שלנו בביצוע משוכלל. טכניקת גירוד מיוחדת יוצרת משטח ייחודי כך שאף חזית לא דומה לשני. תמיד תקבלו מוצר בודד ויחיד מסוגו שמובטח שלא ישכפלו.

גרגר האלון הוולקני בו נעשה שימוש מזכיר עור פילים ומעניק למטבח קסם ייחודי. מראה ותחושה נהדרים, כי למשטח המעט מובנה יש מרקם קטיפתי נפלא. הגוון האפור הכהה של העץ המגורר והידיות השחורות על הדלתות והשלפים מדגישים עוד יותר את הרושם הזה.

התנסו במגוון של האקר