אגוז באלי | לייזר רך שחור

אגוז באלי | לייזר רך שחור

חי ועוצמתי

חווה אלגנטיות פשוטה ברמה הגבוהה ביותר. במטבח זה, אזורים מוגדרים בבירור בצבעים עשירים פוגשים טכנולוגיה מודרנית ומתמזגים יחד בביטחון. התוצאה: חלל נוח שבו מגורים ועבודה משולבים בצורה מושלמת, והופכים את המטבח ללב הבית. ניתן לאחסן את כל כלי המטבח, המזון והמשקאות בצורה בטוחה ונקייה מאחורי דלתות הארונות והמגירות. אפילו השילוב של מקרר-מקפיא אינו מפריע למראה החזותי, שכן המכשיר הגדול נעלם בצורה חלקה מאחורי דלת ארון.

מדפי המתכת השחורים תואמים לצבע משטח העבודה ומרשימים בנראות מכל עבר ופס אור LED המאפשר לפריטים בודדים לזרוח באור שלהם.

 

הפנים החדשני של השלופים השוטפים והטכנולוגיה המתקדמת של המכשירים החשמליים מבטיחים אפילו יותר הנאה מבישול. כל פרט נבדק עד הפרט הקטן ביותר ומבטיח חיים ארוכים למטבח שלכם. פרטים תואמים יפים: ידיות הבר השחורות עשויות מתכת איכותית מרככות את מראה החזיתות בצורה נעימה לעיניים. יחד עם זאת, הם פרקטיים וקלים לשימוש.

שולחן לשניים

כאן אתה מתעורר שוב לחיים. שילוב הצבעים העוצמתי והגאה משתלב בצורה מושלמת בסביבות מגורים מודרניות, ומבטיח אפילו יותר רווחה בין ארבעת הקירות שלך. בשולחן המעוגן לאי המטבח יש מספיק מקום לשניים - לקפה בין לבין או לקרוא עיתון מוקדם בבוקר. אחרת, זה משטח עבודה נוסף מבורך.

משולב בחוכמה

חלל המשרד הביתי המשולב נהדר לעבודה. הוא מציע מקום אחסון מספיק עבור מחשבים ניידים וכדומה. לכל תהליכי העבודה במטבח יש שבילים קצרים והארכיטקטורה ההרמונית יוצרת אווירה שנראית כאילו נוצקה מתבנית אחת.
שחרר את המעצב הפנימי שלך והצג את החפצים הדקורטיביים היפים שלך. המדפים במראה אגוז נותנים לך מקום לרעיונות שלך. עצבו את פינת העבודה שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים והפכו אותה לחגיגה לעיניים.

יפה בלי קישוט

המטבח המינימליסטי הזה מסתדר ויזואלית ללא שום סלסולים או מהומה. יחד עם זאת, הוא משדר אלגנטיות וסטייל. תיהנו מעיצוב שצומצם ליסודות.

למד עוד על concept130 שלנו וגלה על המאפיינים המיוחדים של הקולקציה החדשה הזו.

הדבר הכי טוב בזה: אתה יכול גם לשאוב מהמלא בכל הנוגע לצבעים ולאבזור הפנים. Häcker Kitchens מציעה למעלה מ-50 צבעים ועיצובים שונים לחזיתות ומשטחי עבודה.

גלה עוד על concept130 שלנו וגלה על המאפיינים המיוחדים של הקולקציה החדשה הזו.

מידע נוסף על הקונספט