AV 6000 - הכל עניין של סגנון

חום ונוחות בתוך ארבעת הקירות שלך - ריהוט עכשווי יכול לגרום לזה לקרות. AV 6000 מהווה את הדוגמה הטובה ביותר. אופנתי במיוחד ובו זמנית ביתי, המטבח הזה בגווני עץ חמים ושחור פוריסטי מזמין אותך להתעכב, לבשל ולאכול. מדפי הידית המתואמים לצבע מונעים הפרעות ראייה בחזיתות. AV 6000 מתמקד בפונקציונליות, תמציתית ורציונליות - מודגשת בצורה אותנטית על ידי תכונות כמו מערכת מעקות עם תוספות אוניברסליות ונורות LED, המותקנות בגובה ארגונומי מעל הכיור.

פרט מיוחד: הלוח הנמוך בן שלושה חלקים בגב אי הבישול. בתוך המגירות ומאחורי הדלתות למטה, יש מספיק מקום אחסון לכל הסיכויים. הלוח הנמוך משתלב בצורה הרמונית בעיצוב המטבח, אך בולט כלאחר יד מסביבתו בשל רגלי המתכת הקטנות. מגניב עם העיצוב הפשוט שלו, לעתים קרובות הדברים הקטנים הם שמשלמים אווירה.

גווני עץ חמים משאירים מקום לאישיות

אנחנו אוהבים חומרים טבעיים, ובמיוחד עץ. כי עץ הוא משאב מתחדש שיכול להפוך אלף ואחד רעיונות למציאות. עץ תמיד משדר אווירה נעימה. מבחינה ויזואלית, כל סיבוב אמיתי עם גרגר העץ האינדיבידואלי שלו ומבחינת הפטיקה: מחמם נפש.

בכל הנוגע לקיימות ושמירה על הסביבה, המחויבות של Häcker Kitchens היא למופת. הייצור שלנו הוא ניטרלי פחמן ואנחנו משתמשים כיום ביותר מ-50 אחוזים בחשמל ירוק ממשאבים מתחדשים.

גלה את פרויקטי הקיימות של Häcker Kitchens

 

AV 6000 black

הארון הגבוה כמרכז המטבח והסלון

אופנתי, מודרני ומאוד פרקטי! הארון הגבוה מציע שפע של מקום אחסון ומהווה גולת כותרת ויזואלית אמיתית. בנוסף לצלחות, כוסות וכלי מטבח אחרים, ספרי מתכונים יקרים מוצאים כאן מקלט מחסה. החזיתות ללא ידיות נפתחות במגע אצבע מבלי להשאיר עקבות. בחר את החומר המועדף עליך לחזית. התנור וספינת הקיטור מאפשרים טיפול מושלם. הגובה המעוצב בצורה ארגונומית מבטיח זרימת עבודה אופטימלית.

עץ טבעי בשילוב עם שחור רגיל מדגיש את הכישרון העכשווי של החדר. הדבר בא לידי ביטוי בעיקר ביחידות הגבוהות, הנהנות ממדף עץ מוארך המשולב בחלק העליון.

המקום המושלם להציג יצירות יוצאות דופן או להכיל בידור ביתי. חפצי נוי הם חובה מוחלטת בכל מטבח. אביזרים תואמים עשויים זכוכית ומתכת מוצגים כאן כדי להדגיש עוד יותר את הקסם הטהרני של AV 6000.

חובה - אי בישול כלב המטבח

החלק המרכזי של ה-AV 6000 הוא אי הבישול, המספק גם מקום להתרועעות חברתית. מגירה שטוחה משולבת ישירות מתחת לכיריים הקרמיות לאחסון כלי בישול חיוניים מוכנים לשימוש. מגירה מיוחדת זו מעוצבת בצורה מיטבית כדי להתאים למידות השטוחות. מגירות נוספות בצד אי הבישול מספקות מקום אחסון נגיש בקלות. כאן מאוחסנים מחבתות, סירים וכדומה.

מכשירי חשמל מובנים מבית Blaupunkt - גם במטבח האקר שלך

בחר במכשירי Blaupunkt במטבח החדש שלך. Häcker מציעה את כל מגוון מכשירי המטבח המובנים בצורה של מותג משלו של טכנולוגיית מטבח מובנית תחת המותג הנודע Blaupunkt. כל המוצרים לחימום, אוורור, מים וקירור זמינים כאן. בין אם משולבי קיטור, כיריים, תנורים, קולטי אדים אנכיים או איים, מדיחי כלים, מקררים או מקפיאים - עם Blaupunkt, המטבח שלך מאובזר בצורה מיטבית לעתיד.

Find dealers nearby

Your fast way to the perfect kitchen.
Find out with one click.

Dealer search

הרבה מטבחים יפים

המטבח הבא של Häcker יהפוך למצטיין.
הזמינו חוברות עכשיו ותיהנו מהציפייה.

Brochures