AV 2045 – הצהרה בשחור לבן

שחור ולבן הם פשוט בלתי נמנעים בעיצוב מטבח מודרני. הצבעים הבולטים האלה הם מאוד באופנה. השראת המטבח שלנו בשחור ולבן, AV 2045 עם העיצוב הטהרני שלו. כל מי שאוהב את הסגנון המצומצם והנצחי יתרשם ממטבח האקר הזה בעיצוב מינימליסטי במבט ראשון.

הצהרה: חזיתות לכה אלגנטיות לבן מבריק בשילוב עם חזיתות בגימור שיש שחור. יפה במיוחד, אם משטח העבודה מעוצב באותו גימור כמו פני השטח של ריצת היחידה הגבוהה. הבסיס של האי במטבח כמו גם השלפים בצד הפונה למטבח בצבע שחור שיש.

הצורה באה בעקבות הפונקציה - יותר חופש בעיצוב החדר

ה-AV 2045 הוא המטבח האידיאלי לקונספטים בחלל פתוח. מזה זמן מה, מומחי מטבח משתמשים במונח "חלל מטבח" במקום לדבר רק על "מטבח". הרעיון העומד בבסיסו הוא קונספט תכנון ועיצוב הוליסטי המשלב את המטבח בסלון. זה כולל את הקיר, הרצפה והתקרה, כמו גם את העיצוב של ריהוט אזור המגורים הצמוד, מערכת התאורה והאביזרים המשמשים.

האי במטבח נראה פיליגרן במיוחד בגלל הרגליים הדקות. נראה שגוש המטבח הלבן והמבריק מתחת למשטח העבודה צף. זה נותן רושם קליל ואוורירי, שכן העין לא תופסת אותו כמחובר לחלוטין למשטח העבודה. אזור המסד השחור בגימור שיש מעניק לאי מבחינה אופטית את היציבות הדרושה מצד אזור המגורים. פרט נחמד: מדפים שונים של ארבעה חלקים בבלוק המטבח הלבן מציעים מקום לפריטים דקורטיביים שונים.

שחור הוא השחור החדש

בהתאמה לצבע משטח העבודה וכיריים אינדוקציה עם מערכת ירידה משולבת, הכיור והאביזר שחורים אף הם. צבעי ההתאמה הייחודיים זהב, שחור ונחושת כבשו את המטבח. משחק הגומלין של צורות הרמוניות נמצא בחזית. לפיכך, הקוטר של ברז שחור מחצלת זה זהה מהידית לחלק העליון.

היתרון על פני מטבחים רגילים ללא אי: ניתן לעבוד בנוחות על כל ארבעת הצדדים של משטח העבודה. בין אם לבד, בזוגות או יחד עם מספר אנשים. האי במטבח מציע ארבע שלפים מאחור, בהם ניתן לאחסן ציוד מטבח בצורה נוחה. גם מערכת הפסולת המעשית משולבת כאן. מקום אחסון נוסף זמין בארונות העליונים והתחתונים, שקועים בקיר. מאחורי דלתות השיש הכהות יש תנור וסיר אדים בגובה העיניים וכן מקפיא ומקרר.

AV 2045 dark marble . AV 4030 polar white

בואו נצמד - מטבח וסלון במראה תואם

המזנון באזור המגורים מעוצב במראה זהה ל-AV 2045, ממזג את המטבח והסלון ויוצר זרימה חלקה. החזיתות הלבנות מבריקות של המזנון מצוידות באותן ידיות כמו המטבח. וגימור השיש הכהה של משטח העבודה חוזר כאן בצורת קיר אחורי. מזנון מציע שטח אחסון נוסף בפנים, כמו גם אזור תצוגה יפהפה עבור פריטים מיוחדים, קישוטים, ספרים או צמחים.

מדפים עם פלדה כהה וצלחת בסיס לבנה מתחת למזנון משפרים עוד יותר את הקסם האלגנטי של ריהוט הסלון הזה ומציעים שטח אחסון נוסף. מזנונים ומדפים לאזור המגורים במראה זהה למטבח הם הטרנד הנוכחי, וכך גם פתרונות תואמים לארונות בגדים, חדרי רחצה או חדרי הלבשה. יתר על כן, חדר השירות ה"בלתי נראה", שנמצא לרוב מאחורי קיר המטבח, חדש ומגניב לחלוטין. בעתיד, ריהוט למטבח ישתלט יותר ויותר על הפונקציה של ריהוט סלון - עבור אנשים רבים זה נראה לרוב רק במבט שני.

קיימות

עם תשוקה לכל אדם,
סביבה וטבע.
כך אנו מעצבים קיימות. 

דוח קיימות

חיפוש עוסק

מחפשים את מטבח החלומות שלכם? והיית רוצה ייעוץ מוכשר בעיצוב מטבחים? לאחר מכן צור קשר עם סטודיו Häcker הקרוב אליך. השתמש בחיפוש הסוחר שלנו - פשוט הזן את פרטי יצירת הקשר וגלה את כתובת הסוחר.

למצוא סוחר

 

הזמנת חוברות בחינם

התנסו בעולמות המטבח של Häcker Kitchens בצורה מודפסת. נשמח לשלוח לכם את החוברות החינמיות שלנו כדי שתוכלו להירגע בזמן החיפוש אחר מטבח החלומות שלכם. תנו לנו לעורר אתכם במגוון המטבחים העצום שלנו!

הזמנת חוברות בחינם