פסי הידית הצרים והמינימליסטיים בשחור יוצרים ניגוד דיסקרטי אך בטוח לחזיתות הארונות בצבע גרפיט. הסידור האופקי שלהם נותן ליחידת הקיר את הגיאומטריה האופיינית והברורה שלה.

לכל החומרים והצבעים

 

גרפיט רך TOP

דיסקרטי, מסוגנן ופונקציונלי במיוחד
המטבח המסוגנן הזה באפור גרפיט דיסקרטי משכנע! לא רק עם הפשטות האלגנטית והפתיחות המזמינה שלו, אלא גם עם משטח הלכה המאט המיוחד שלו. זה לא רק זוכה באלגנטיות המאופקת שלו, אלא גם בתכונות האנטי-טביעות האצבעות. זה לא יכול להיות קל יותר לנקות!

המשטחים הרחבים וההומוגניים של המטבח הזה יוצרים ארכיטקטורה ויזואלית ברורה, המודגשת עוד יותר על ידי פסי הידית המסודרים אופקית.

אי המטבח הוא הלב של המטבח הזה. אם אתם אוהבים חברה בזמן שאתם מבשלים, זה המקום המושלם לדבר, לצחוק ולטעום. הקצה הדק במיוחד של TOP SOFT שלנו נותן ליחידת המטבח מגע עדין וחינני כלפי צד השולחן. מקום יפהפה שמזמין לבלות קצת זמן.

בקיצור: מטבח קל לטיפול, מתוחכם אסתטי ומאובזר מעולה עם אופי הרגשה טוב!

עוד השראה

 

כאשר טכנולוגיה ועיצוב מתמזגים

מכשירי ה-Blaupunkt המובנים האיכותיים שלנו מציעים את הרמה הגבוהה ביותר של נוחות טכנית ומשתלבים בצורה חלקה בעיצוב הטהור של המטבח. כאן תוכלו להעלות באוב תפריטים מתוחכמים בצורה נינוחה. כי התנור מרוחק רק מרחק זרוע מהכיריים. וכלי הבישול נמצאים כולם בהישג ידך הודות לסידור הקומפקטי של הארונות. זה הופך את הבישול למהנה!

 

פרט יפהפה של Top Soft Graphite: לוחות הצד החלקים שלו שמגיעים עד הרצפה. האפקט: מוצקות נעלה לכאורה המוצאת את מקבילתה בארכיטקטורת התנועה הפתוחה של המטבח. קליל ואוורירי או מוצק כמו סלע? מטבח מסוגנן זה משלב את שתי האיכויות בצורה מאוד דיסקרטית והרמונית.