המפטון GL אושן | פורטו קרמה מגנולי

המפטון GL אושן | פורטו קרמה-מגנוליה

אלמנט מרכזי

מרשים וכלל לא שמור, המפטון GL Ocean | חדר פורטו קרמה האציל. במיוחד החזיתות באושן מרשימות כמו שהן אלגנטיות. חזיתות המסגרת עם הגרגיר האטרקטיבי מדגישות את אופי הבית הכפרי ויוצרות אווירה רגועה. המראה הזה מיועד לבעלי נטייה לצבעים עשירים.

הקיר האחורי במראה שיש בהיר הוא מוקד המטבח. מראה מרהיב עם איפוק אלגנטי ומתאים לסגנון ההמפטונס. זה מזמין בצורה אלגנטית וקז'ואל בהחלט. חזיתות צבעוניות בשילוב עם צבעים לבנים או בהירים כמו קרמה מגנוליה, קרשי עץ ואלמנטים דקורטיביים תואמים פשוטים או ימיים.

בנוסף, סגנון המפטון מרשים עם משטחי עבודה מוצקים וריהוט חדר אוכל מעץ. חומרים טבעיים כמו נצרים וטקסטיל עשויים כותנה או פשתן הם בני לוויה יפים כאן. הארונות העליונים המצפים עם חלונות זכוכית חלבית ותאורה תואמת בפנים הם חסרי ידיות ודיסקרטיים. הם מספקים את שטח האחסון הדרוש מעל משטח העבודה ומהווים גם נקודת אור אופטית.

הארונות הגבוהים בצידי המטבח משמשים מסגרת. חזיתות חלקות בצבע לבן שמנת, מצוידות בפונקציית Tipmatic Softclose בצד אחד ובידיות מסוגננות בצד הנגדי, יוצרות מעבר קל למטבח העיצוב המודרני. הם מציעים מקום לתנור בגובה נוח ולשילוב המקרר והמקפיא.

למידע נוסף על צבעים וחומרים מבית Häcker

 

Hampton GL Ocean | Porto Crema Magnolie

שני עולמות מאוחדים

המפטון GL Ocean | פורטו קרמה מגנולי משלבת את סגנון הבית הכפרי האמריקאי השמור בפאר עם שפה עיצובית ברורה ואקספרסיבית. יחידות גבוהות וקיר מסתדרות במידה רבה ללא ידיות ובכך שומרות על משטח אחיד האופייני למטבח המודרני ואינו מסיח את העין.

הגרגירים היפים בחזית יחידות הבסיס, קירות נישה אחוריים מצופים במראה עץ כהה ומשטח עבודה באותו מראה מציעים גימור משכנע מבחינה ויזואלית - מרגיע ומרגיע, כביכול.

אקספרסיבי ומודרני