המפטון GL בורגונד | פורטו קרמה-מגנולי

המפטון GL Burgundy | פורטו קרמה-מגנוליה

משולב בצורה מושלמת

עם זאת, המפטון GL Burgundy | פורטו קרמה מגנוליה לא רק משכנעת במראה השיקי שלה. גם בטכנולוגיה יש הכל. כי מטבחי Häcker מצוידים במכשירי החשמל החדישים ביותר. תוכלו למצוא פתרונות חדשניים לכל דרישה, מכיריים עם קולטי אדים משולבים ועד למערכות תנור עם פונקציות בישול בקיטור ופירוליזה ועד למקררים ומקפיאים ידידותיים לסביבה.

למידע נוסף על טכנולוגיית Blaupunkt

 

נעים ורגוע

הולך נפלא ביחד. המשטחים בצבע שמנת משאירים מקום לצבע הבורדו החדש לגלות את השפעתו. כאן, הצבעים, הפרופורציות והחומרים ממש מעוררים את התיאבון לבישול. משטח העבודה בצבע עץ יוצר חיבור מושלם והפאנל האחורי המשויש מעניק רוגע ויזואלי.

המפטון GL Burgundy | מגנוליה פורטו קרמה הוא מטבח נהדר. מבחינת עיצוב וגם ציוד, טכנולוגיה וחומרים. הדבר הראשון שמושך את עיני המתבונן הן יחידות הבסיס בצבע בורדו, העוקבות אחר המסורת של מטבח הבית הכפרי עם החזיתות הממוסגרות והגרגר המוכר בבירור. צבע חזק שיודע להרשים! זהו אחד מצבעי Selection החדשים מבית Häcker שמצאו את דרכם לפלטת הצבעים.

והמבט נודד הלאה, מעל משטח העבודה עם מראה העץ החזק שלו ועוביו, שקובע נקודת עיגון ויזואלית ומחלק את המטבח לחלק העליון והתחתון. מעל זה הקיר האחורי במראה שיש אצילי. תענוג ויזואלי שלא ניתן להפריע למראה המנדף.

הקיר האחורי מוקף בשתי יחידות קיר. תאורה אחורית אלגנטית ומצוידת בחלונות זכוכית חלבית ומדפי זכוכית, אלה נשארים בדיסקרטיות ברקע ומכוננים במיומנות את הסצינה לנישות למטה, המרופדות במראה עץ. הרבה מוצא כאן מקום; מכונת הקפה האוטומטית המלאה עומדת היטב על משטח העבודה וקלה לשימוש.

שני ארונות אחסון גבוהים בצבע קרם מגנוליה משולבים משמאל ומימין ליחידת המטבח. החזיתות המאט הפשוטות מעניקות לסגנון הבית הכפרי השולט מסגרת מודרנית. המקרר, המקפיא והתנור מוגדרים בגובה ארגונומי, מה שהופך אותם לקלים לשימוש.

Hampton GL Burgundy | Porto Crema-Magnolia

פנים משכנע

להקר יש לב לסדר ובהירות במטבח. לכן יש לנו מגוון שלם של רעיונות פרקטיים שיעזרו לכם לשמור על המטבח שלכם מסודר. דוגמה לכך היא המערכת הארגונית Move שלנו העשויה מעץ בוק בר קיימא. עם קונספט פלאגין פרקטי זה, אתה יכול לשלב בנפרד את השלופים והמגירות שלך כדי ליצור בדיוק את החלל שאתה צריך. תוספות הסכו"ם שלנו גם מרשימות ומשכנעות עם פריסת חדר מחושבת היטב בגדלים רבים.

גלה עוד חידושים ארגוניים

 

צבע שנותן השראה

המפטון GL Burgundy | פורטו קרמה מגנוליה מעוררת השראה עם קונספט צבע חדש וחידונים טכניים. המשטחים בצבע שמנת מעניקים לצבע הבורדו החדש מראה מבריק. הרכב, פרופורציה וחומר לא רק מעוררים את התיאבון לבישול, אלא לחיים במטבח.

המטבח הזה, שעוצב במערכת הרשת החדשה concept130, משכנע מסיבות רבות. התנסו בעיצובי מטבחים ב-Hacker שהם אינדיבידואליים כמו שהם גמישים. בואו נהיה יצירתיים יחד עם concept130.

תוכלו לחוות אפילו יותר עיצוב, יותר טכנולוגיה ועוד חדשנות במגזין concept130 שלנו, אותו תוכלו להזמין מאיתנו.

הזמינו עכשיו את מגזין concept130