גרנדה לבנה

גרנדה לבן

בהיר וללא דאגות

קטע הצהרת חיים. לבן במלוא הדרו - כצבע האוניברסלי לחזיתות ומשטח עבודה. הארונות מהרצפה עד התקרה מציעים נפח עצום ומהווים שותף מצוין לקיר האחורי בצבעי עץ עם מדפים שחורים ויחידות קיר. מטבח עם פרטים מחושבים ושטח אחסון מסוגנן.

עם זאת אוורגרין

ה-Granda White הוא חתיכת הצהרה המאשרת חיים. זה בא לידי ביטוי בבירור גם על ידי שימוש באלמנטים שונים. כך החיות וההתרגשות מוצאים את דרכם למטבח. מהר מאוד מתברר שמעבר להנאה מהחריג, יש מאחוריו קונספט מחושב היטב.

הגוף בצורת L של יחידת המטבח מבטיח ניצול מיטבי של החלל. קל להגיע לארונות ולשלפים מהכיריים ומאפשרים גישה ללא הפרעה לכל מה שצריך לבישול והנחת הכלים. בנוסף, העיצוב הפתוח מציע אפשרות להשתמש במשטח העבודה כשולחן להפסקת קפה או ארוחת בוקר קטנה.

Granada Weiß

לא מסובך להפליא

גם המדף ויחידות הקיר נגישות בקלות. שניהם שחורים ובולטים בבירור משאר רהיטי המטבח. כוסות וכלי אוכל מוצאים את מקומם בארונות העליונים. החפצים מסודרים בבירור ומסודרים היטב, מבצבצים מבעד לחזיתות הזכוכית הכהות. למטה, מדף פתוח עם מסגרת מתכת חלקה על לוח עץ יציב מזמין אותך לקשט. יש כאן מקום לפריטים בודדים נבחרים שתוכלו להשתמש בהם כדי לתת למטבח שלכם אופי משלו.

יש כמות עצומה של מקום בארונות מהרצפה עד התקרה. חזיתות מסגרת לבנות מבריקות עם משטח לכה מושכות במיוחד על פני שטח גדול יותר. ציפוי פני השטח בהם משתמש האקר לריהוט מטבח מצופים בתהליך מיוחד על מנת להבטיח עמידות. אפילו טביעות אצבע מעצבנות, במיוחד על משטחים צבועים, אינן נראות הודות לציוד נגד טביעות אצבע.

למידע נוסף על חומר וצבעים

 

זוהר מרהיב

הלבן במלוא הדרו משמש כצבע עקבי לחזיתות ומשטחי עבודה ומודגש בנוסף על ידי גוון העץ הגרוע של הקיר האחורי. השחור בעל הניגודיות הגבוהה של האלמנטים התלויים קובע נקודות מתח שעדיין תומכות בתמונה הכוללת הקוהרנטית.

אלמנטים שחורים, דלתות מסגרת מתכת, מדפים אחדים, ידיות דקות: זה נותן ללבן גרנדה אלגנטיות וערך שנוח. התכנון משלב במיומנות חזיתות מסגרת בהירות עם הדגשים כהים למשחק צבעים מנוגד. עיצוב העץ בשימוש נרחב בקיר האחורי יוצר חמימות ומעניק ללבן הדומיננטי של המטבח זוהר נוסף.

קבל השראה ממערכת הרשת concept130 של Häcker. כל תכנון אפשרי כאן - אינדיבידואלי ומתאים לכל מצבי החיים. בין אם מדובר במטבח גדול ובין אם מדובר בפינת מטבח קטנה, בעזרת הטכנולוגיה החדשנית תוכלו לשלב חופש יצירתי ומגוון גדול של צבעים וחזיתות.

Häcker יוצר מטבחים משכנעים מרעיונות יצירתיים. מתאים לחיים. נסה זאת. עם מתכנן המטבחים שלנו תוכלו ליישם את הרעיונות שלכם ישירות.

למתכנן המטבח