בריסטול צל טבע

בריסטול אומבר טבעי

COSY & COMFORTABLE

A grand entrance for natural umber. Put in the right light - the colour scheme, the front design, the kitchen back wall, the worktop. Everything together results in a place to relax and unwind. Harmonious combinations create a remarkably atmospheric space. A coherent showpiece.

נעים ונוח

כניסה מפוארת לאמבר טבעי. הכנס את האור הנכון - ערכת הצבעים, עיצוב החזית, הקיר האחורי של המטבח, משטח העבודה. הכל ביחד מביא למקום להירגע ולהירגע. שילובים הרמוניים יוצרים מרחב אטמוספרי להפליא. מופע ראווה קוהרנטי.

המטבחון עם כיור, יחידות קיר ומדפים מציע אינספור הזדמנויות לפיתוח יצירתי ועיצוב. גב המטבח עם מראה לוח עץ באמבר טבעי יפה במיוחד. קונספט הצבע העקבי מראה את היתרונות שלו ומשכנע בכל רחבי הלוח. אלמנטי המדפים עם הזוויות המשובבות שלהם, המגירות הקטנות המזכירות ארון רוקחים ומעקה נישה פרקטי מזמינים אתכם לקשט. אלמנטי יחידת הקיר הצרים עם תוספות הזכוכית המוארות בחלק העליון הם לוכדי עיניים ושמים חפצי נוי באור הזרקורים.

יפה תואר

המטבחון למטה קולט במיומנות את הסגנון. בולט במיוחד הכיור הנרחב בלבן שמנת, שמושך את העין כמרכז. אלמנטים ומגירות נשלפות בגדלים שונים עם חזיתות ממוסגרות וידיות שחורות ייחודיות מציעים מקום אחסון אינסופי. לבריסטול נוסף ארון מידי בו התנור והמיקרוגל מוצאים בית.

הודות לגובה העבודה הפרקטי ניתן להפעיל את המכשירים ללא מאמץ גדול ובכך לעקוב אחר עקרונות ארגונומיים לעבודה נוחה על הגב והמפרקים. יתרון נוסף: אתה יכול לפקוח עין על העוגה או הצלי שלך כל הזמן. שילוב המקרר והמקפיא המשולב בנפרד בקיר עושה שימוש באפשרויות של אדריכלות המטבח, אך ניתן לשילוב גם בארון גבוה.

עוד על פתרונות אחסון מבית Häcker

 

Bristol Umbra Natur

כלולים הדגשים עדינים

צבע בהשראת המשחק בין שמש וצל. אומברה נאטור בבית בטוני הביניים. הזוהר המאט מרגיש נוח במיוחד בהתאמה הרמונית עם צבעים בהירים. הלבן של המשטחים והכיור מודגש להפליא על רקע זה. גם חפצי נוי נהנים מכך וניתן להעמיד אותם באור הנכון. כמבטא וכניגוד, אלמנטי הידית השחורים מראים מה הם יכולים לעשות. הם משלימים את הסגנון הכפרי של בריסטול אומבר נטור עם מגע של שיק תעשייתי.

קומפוזיציות מרתקות

שילובים הרמוניים יוצרים מרחב אטמוספרי להפליא. הבריסטול באומברה טבעית הוא גולת כותרת הרמונית היוצרת אווירה של בית כפרי עם שילוב צבעים רגוע ושימוש מודע באלמנטים כפריים המעוררים השראה ומרגיעים בו זמנית.

הבריסטול מעוצב במערכת הרשת החדשה concept130. קו המוצרים החדש משלב חופש יצירתי בלתי מוגבל עם תכנון יעיל ומראה כיצד עיצוב מטבחים מודרני עובד כיום. הודות לרכיבים בודדים ומתואמים, ניתן ליישם רעיונות ולחוות עיצובים בצבע ובצורה.

אני רוצה ללמוד עוד על concept130