באלי קיץ אלון אפור כסף | לייזר לבן קוטבי מבריק

באלי קיץ אלון אפור-כסף | לייזר Brillant Polar לבן

הכאב כשלעצמו גדול, תחושת הכאב נפגעה, אבל לזמן מה הם מקנאים בכך שעם צירים וכאבים זה היה משהו גדול, אבל הרצון הגדול. אבל אכן אאשים אותם ורק שני כאבים ואקח אותם בחזרה. Stet clita kasd gubergren, אין ים takimata הוא קדוש. הכאב כשלעצמו גדול, תחושת הכאב נפגעה, אבל לזמן מה הם מקנאים בכך שעם צירים וכאבים זה היה משהו גדול, אבל הרצון הגדול. אבל אכן אאשים אותם ורק שני כאבים ואקח אותם בחזרה. Stet clita kasd gubergren, אין ים takimata הוא קדוש.

קליל ואוורירי

רוגע ויזואלי ובהירות. משחק הצבעים המאוזן היטב של לבן ואלון אלון כסוף-אפור מבטיח שכל פרט מושך את העין. הסידור הקווי ישר של החזיתות ומשטח העבודה הקל מוסיפים הדגשים עדינים ויוצרים אווירה הרמונית. אלמנטי העץ מכניסים חום למשחק.

יחידות הקיר המותאמות לגג המשופע משתלבות בצורה חלקה בתמונה הכוללת ומאפשרות מרחב לתוך המטבח. החזיתות נטולות הידית המבריקים בלבן קוטבי בוהק יוצרות תמונה רגועה המעוררת השראה באלגנטיות מגניבה. הודות לציפוי TOUCHfree, המשטחים נשארים נקיים גם בשימוש רב, אין לטביעות אצבעות סיכוי.

יחידות הקיר, גם הן בלבן קוטבי, זמינות גם ללא ידיות ומשתלבות ויזואלית עם הלבן של הקיר. מקום אחסון במיטבו עבור דברים רבים שאמורים להיעלם באופן בלתי נראה במטבח.

עם גוון העץ החם והידידותי הנעים שלהם, ארונות הבסיס של אלון קיץ באלי אפור כסף | לייזר לבן פולארי מבריק בסיס טבעי.

הקונספט נטול הידית רגוע כאן מבחינה אופטית, מכיוון שניתן לפתוח ולסגור בקלות את השלופים משמאל ומימין בחלק העליון דרך הרווח הפתוח.

העיצוב הנשלף הזה לוקח את הצנע של חזית המטבח ומשחרר אותו במיומנות. יש מקום לכלי בישול וכדומה - סכו"ם ואספקה ​​נעלמים בשולפים. אתה יכול אפילו להסתכל על תוכן הקטעים דרך העמודות הצרות - ממש מועיל כאשר דברים צריכים להיעשות במהירות.

למטבח המעוצב הנפלא הזה משלים משטח עבודה יציב בצבע אלון כסוף-אפור קיץ, שיכול לשמש כשולחן מטבח וגם כמקום אחסון. מאפיין מיוחד הם אלמנטי המדף בצורת קובייה בצבע שחור מט, שבזכות קונסטרוקציית מתכת פתוחה פיליגרן, מציעים מקום ושטח אחסון מבלי לגרום לחדר להיראות צפוף מדי.

ניתן למצוא מדפים אלו בצורה שונה גם באזור המגורים. זה נחמד כשהעיצוב, החומר והצבעים באים לידי ביטוי בכל קונספט המגורים.

ראה עוד מטבחי concept130

Bali Sommereiche Silbergrau | Laser Brillant Polarweiß

אלמנטים עיצוביים מרגשים

באלי קיץ אלון כסף אפור | לבן קוטבי מבריק לייזר עובד עם שילוב מיומן של אור, בהירות וחום. חזית החלון המשופעת והחזיתות הלבנות מבריקות מציפות את הרצפה, הקירות והריהוט באור. גוון העץ הידידותי של יחידת המטבח והמדפים מבטיח נינוחות רגועה. ועם כמה כתמי צבע ממוקמים בקפידה, אתה יכול לתת לחדר אופי משלו.

שימוש אופטימלי בגג המשופע

עם משחקי הצבעים המגוונים של אלון קיץ לבן וכסוף-אפור, כל פרט במטבח הזה מושך את העין. הסידור הליניארי של החזיתות ומשטח העבודה הבהיר מציבים הדגשים עדינים ומבטיחים אווירה הרמונית. אלמנטים מעץ מכניסים חום למשחק ומעגלים את עיצוב המטבח.

המתוכנן במערכת הרשת concept130 הוא אלון קיץ באלי אפור כסוף | לייזר לבן קוטבי מבריק יצירה אטרקטיבית מבית Häcker. וזה מראה בצורה מרשימה מה תכנון מטבח מודרני מאפשר. אם אתה רוצה לדעת מה עוד אפשרי עם concept130 - נשמח לספר לך.

גלה את Concept130 עכשיו