באלי סומרייצ'ה גיהנום | קריסטלווייס רך מושלם

באלי אלון קיץ בהיר | מושלם רך קריסטל לבן

מזמין וטבעי

פנינה אמיתית המשלבת את כל השכלולים של מטבח מודרני. טכנולוגיה חכמה, עיצוב וקיימות. גוון אלון אצילי מראה את הקשר לטבע בצורה מיוחדת ומהווה מקביל נפלא לחזיתות הלבנות הקריסטל. כאן תוכלו להחיות וליהנות מחיי היומיום שלכם!

ההתמקדות היא בהרגשה טובה - אמא טבע מראה לנו איך. הכל משתלב כאן: צורות, צבעים וחומרים, כאילו ממקור אחד. תנו לעצמכם להיות מוקסמים מהמטבח החדש שלכם שמשדר בו זמנית רוגע וכוח, ומזמין אתכם להתעכב.

 

המעבר ממשטח העבודה לאלמנט השולחן נפתר בחוכמה. מצוידת במרווח הרגליים הדרוש, נוצרת פינת אוכל וקריאה פרקטית לארוחות בוקר, הפסקות קפה ובין לבין.

אלמנט השולחן עובר באלגנטיות לתוך מדף העץ הסמוך ומשלים את ההרכב. מוטבע ישירות בקיר, הוא מוסיף שטח אחסון נוסף למטבח, שמתאים לרעיונות דקורציה בדיוק כמו לכלי אוכל המשמשים מדי יום.

יחידת המטבח הלבנה והטהורה מאפשרת לעץ לתפוס את הבמה ונשארת בדיסקרטיות ברקע. גם אלמנטי ידית המתכת באים לכאן לכאן ויוצרים חיבור נעים לאי.

פרקטי במיוחד: חיבור הארון עם תריסים, שמאחוריו ניתן לאחסן בצורה אופנתית מכשירים חשמליים קטנים הודות לפס השקע המשולב. את הקו משלימה יחידת קיר לבנה עם חזיתות ללא ידיות שמתחתיה מוצמד מעקה נישה פרקטי המציע מקום לכלים.

Bali Sommereiche Hell | Perfect Soft Kristallweiß

ירוק מרגיע ולבן בוהק

עץ בהיר הוא האלמנט העיצובי המרכזי של המטבח. חזיתות האי והארונות הגבוהים וכן משטח העבודה בוהקים בחום וחיוניות. הסגנון הטבעי בא לידי ביטוי מול הלבן הזוהר של יחידת המטבח ומשרה אווירה ידידותית ומזמינה. התוצאה היא מטבח שבו נהנים להתחיל את היום ולסיים את הערב.

קומפוזיציות מרתקות

פנינה אמיתית המשלבת את כל השכלולים של מטבח מודרני: טכנולוגיה חכמה, עיצוב מתוחכם וקיימות ללא פשרות. גוון האלון האצילי מראה את החיבור לטבע בצורה מיוחדת ומהווה מקבילה נפלאה לחזיתות הלבנות הקריסטל. תחיו את חייכם כאן ותהנו מחיי היומיום שלכם!

אור אלון הקיץ באלי | Perfect Soft Crystal White הוא קומפוזיציה מטבח מוצלחת מסדרת concept130. מערכת הרשת החדשה הזו מבית Häcker מציעה מגוון עיצובי אינסופי. הודות לסטנדרטים אחידים, ניתן לשלב בקלות את המודולים השונים אחד עם השני. כך נוצרים עולמות מטבח ייחודיים, מרתקים.

הכירו את Concept130